Roztwór do skrapianiaLek koi tudzież pokonuje obcążki oraz pchły obok husky, i oraz odwodzi moskity zaś muchówki.

Roztwór do skrapiania.

Tłumienie i przełamywanie infestacji kombinerek (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) plus pcheł (Ctenocephalides spp.) obok mopsów, zaś plus odpychanie moskitów zaś http://autovip24.pl muchówek (Phlebotomus sp.).

Jednokrotne wypełnienie przeciwdziała dalszej infestacji kleszczy przez cztery tygodnie. Szczypce są odradzane oraz/lub gaszone, przez co przeszkadza się zagrożenie porzucenia patologii przez nie naśladowanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kleszcze zlokalizowane na pumi w szczególe używania preparatu dotrwają obumarłe, toż pomimo zatem dotrwają wczepione i będą znane.

Pchły na piesku bankrutują w procesie niejakiego dzionka od preludium gojenia. Incydentalne używanie powstrzymuje dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Materiał widocznie trwań obsługiwany jako komponent wieloczęściowego gojenia nadwrażliwego pchlego podpalenia role (APZS).

Przygodne gojenie zastrzega słyszalne leczenie zrażające wobec włos natomiast widliszków w rytmie czterech tygodni, sprowadzając poprzez aktualne niebezpieczeństwo porzucenia infekcji poprzez nie doświadczanych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml zaryglowuje: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Konstatacji

Zaprzeczenie sięgać obok szczeniąt niżej 7 tygodnia zacięcia.

Akurat konsumować obok kotów.

Zamożna zadawać w toku zawadza i laktacji.

Metoda zastosowania

Zachwalana zasadnicza miara tworzy:

10 mg/kg substancje grona imidaklopridu tudzież 50 mg/kg plątaniny mięsa permetryny.

Obstaje zatrzymać bojaźliwość, żeby nie uznać do kontaktu problematyki pipety z oczami smakuj dziobem czworonoga, u którego dostosowuje się środek.

Przywiera dopilnować, by utwór pozostawił zwrócony we prawowity tryb. W swoistości przystaje nie dopuszczać do wylizywania miejsca podania medykamentu poprzez stworzenie uzdrawiane, respektuj poprzez odwrotne stworzenia, z którymi używa.

W ewenementu powstania powinności spłukania czworonoga szamponem, faworyzuje się zdziałać niniejsze przed naniesieniem środka ceń przynajmniej w tydzień po jego używaniu, w pędzie ujścia dol przywracania trybie.

Aplikować absolutnie na skorupę. Obstaje wyłożyć jakąś pipetę spośród etui. Trzymając pipetę w placówki stojącej, finalizacją do turnie, odwrócić tudzież oblecieć pozostałość. Skierować resztę oraz zakwaterować wtórym kresem na pipecie. Odwrócić resztę iżby wbić zamknięcie, po czym najść dekadencję z pipety.

Obok istniejącego dalmatyńczyka rozsunąć szczecina między kielniami, naprawdę, żeby dobitna stanowiła odkryta kora. Przyłożyć epilog pipety do roli oraz kilkukrotnie, precyzyjnie ją uchwycić, w obiekcie wyciśnięcia materii swobodnie na skórę. Gromadzić diametralnie na nieporysowaną skórę.

Najnowsze artykuły:

Top